fizjoterapia Fizjoterapia we Wrocławiu

Linki

Coroczny zjazd specjalistów od rehabilitacji odbył się w restauracji Rodzinnej we Wrocławiu. Wcześniej miałem okazję tam być na przyjęciu komunijnym http://www.restauracjarodzinna.pl/przyjecia-komunijne.html z którego wszyscy wyszli zadowoleni. Ucieszyłem się bardzo, że spokanie z rehabilitantami odbędzie się w miejscu, z którym mam miłe wspomnienie i do którego zawsze będę chętnie wracał. Samo spotkanie było bardzo dobrze zorganizowane przez obsługę restauracji, a podawane dania kuchni polskiej zachwycały nawet najbardziej wymagających gości. Na koniec mogę podsumować, że kolejna impreza w tej restauracji była bardzo udana, tak jak wspomniane wcześniej przyjęcie komunijne.

Najpopularniejszym upominkiem  reklamowym  w zakładzie rehabilitacji i fizjoterapii jest bez wątpienia kubek z nadrukiem. Poza tym fizjoterapeuci często zamawiają gadżety potrzebne w codziennej pracy. Są to długopisy reklamowe, papier firmowy, a także podkładki pod mysz i pamięci USB na których wręczają pacjentowi historię choroby i wytyczne przebytych i przyszłych zabiegów rehabilitacyjnych. Firma Lemach  specjalizuje się w upominkach reklamowych http://lemach.pl/upominki-reklamowe.php dla branży medycznej. Bogate doświadczenie z kontaktami z lekarzami i rehabilitantami  pozwala dobrać aktualnie najatrakcyjniejsze gadżety, które sprawią radość pacjentowi i będą przypominać o tej konkretnej lecznicy.

Ze względu na niedoskonałość naszej służby zdrowia i pogłębiający się problem z dostępem do świadczeń medycznych, w tym także do zabiegów rehabilitacyjnych, zauważyć można zjawisko turystyki zdrowotnej. Pacjenci korzystają z ofert biur podróży, które proponują wyjazdy pod określone schorzenia lub konkretne zabiegi. Jednym z biur podróży, które zamierza organizować takie wyjazdy, jest Arko-Travel z Wrocławia http://www.arko-travel.pl/. Kierunki, jakie będą proponowane to Czechy, Słowacja i Ukraina. Ciekawym jest fakt, że inne kraje nie mają problemu z długością oczekiwania na zabiegi fizjoterapii i masaże, a w Polsce żaden rząd nie może sobie poradzić z tym problemem do dwudziestu lat.